Služby pro kupující - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

Služby pro kupující

KUPUJETE DŮM, BYT, POZEMEK ČI KOMERČNÍ NEMOVITOST?
NESPOLÉHEJTE SAMI NA SEBE S VÝBĚREM VÁM POMOHOU NAŠI MAKLÉŘI.
Říkáte si, že si svoji vysněnou nemovitost stejně vybíráte sami? To je sice pravda, ale nedůvěřujete příliš makléři prodávajícího či jeho právníkovi? Uvědomte si, že oba dva, makléř i právník, zastupují v první řadě prodávajícího. Nemají tedy žádný důvod pomáhat Vám a vyjednat nejlepší podmínky právě pro Vás.
Náš makléř však bude zastupovat Vás a bude jednat ve Vašem zájmu. Díky dlouholetým zkušenostem dokáže dohodnout výhodnější cenu, pomůže společně s odborníkem posoudit fyzický i právní stav poptávané nemovitosti a tím Vás uchrání před zklamáním z koupě v budoucnu.
15 LET NA TRHU
3.256 PRODEJŮ ZA 5.896.356.000
33 MAKLÉŘŮ
NÁKUP NEMOVITOSTI OD A DO Z
JAK SPOLEČNĚ NAKOUPÍME RYCHLE A DOBŘE
1. INFORMAČNÍ SCHŮZKA

Na informační schůzce si ujasníme Vaše požadavky a podepíšeme Smlouvu o zprostředkování koupě nemovitosti.
Na jejím základě začneme s vyhledáváním vhodné nemovitosti.
2. AKTIVNÍ VYHLEDÁVÁNÍ VHODNÝCH NEMOVITOSTÍ

Vaši vysněnou nemovitost aktivně vyhledáváme v našem systému, v inzerci realitních kanceláří veřejné i neveřejné a monitorujeme i soukromou inzerci samoprodejců. S vaším požadavkem seznámíme i další spolupracující realitní kanceláře. Informace o vytipovaných nemovitostech Vám zasíláme na e-mail.   
3. PROHLÍDKY

V případě, že máte zájem některou z nemovitostí navštívit, dohodneme její prohlídku, při níž Vám budeme asistovat. V případě Vašeho zájmu lze přizvat i odborníka z oblasti stavebnictví, který nemovitost posoudí po odborné stránce.
4. CENA

S prodávajícím se pokusíme dohodnout takovou cenu za nemovitost, abyste byi spokojen Vy jako kupující.
Vzhledem ke zkušenostem Vám může náš odborník ušetřit statisíce.
5. SMLOUVY

V okamžiku, kdy se pro některou z nemovitostí rozhodnete, vstupuje do celého procesu náš právník. Pokud má prodávající všechny smlouvy (Kupní a Rezervační) připraveny, pak je zkontroluje a upraví tak, aby Vás nijak nepoškozovaly. V případě, že smlouvy prodávající zajištěny nemá, náš právník je připraví sám.
6. ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ

Budete-li mít zájem, můžeme Vám pomoci zajistit nejvýhodnější financování ať už formou hypotéky nebo stavebního spoření.
7. VKLAD DO KATASTRU

Zkontrolujeme, případně zabezpečíme, že všechny dokumenty jsou řádně připraveny pro provedení vkladu do Katastru nemovitostí.
8. PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Asistujeme při předání nemovitosti, vyhotovíme protokol o předání a po dohodě se postaráme i o přepis energií. Pomůžeme vyplnit daňové přiznání a poradíme i s dalšími daňovými povinnostmi. Můžeme pomoci s co nejvýhodnějším pojištěním. V případě, že chcete nemovitost pronajímat, najdeme Vám prověřeného nájemníka.
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah