Služby pro prodávající - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

Služby pro prodávající

CHCETE PRODAT DŮM, BYT, POZEMEK ČI KOMERČNÍ NEMOVITOST?
SE VŠÍM VÁM POMŮŽE TÝM NAŠICH ODBORNÍKŮ.
PŘENECHTE PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI ODBORNÍKŮM Z ŘAD NAŠICH MAKLÉŘŮ. POMOHOU VÁM SPOLEHLIVĚ S CELÝM PROCESEM PRODEJE OD STANOVENÍ SPRÁVNÉ TRŽNÍ HODNOTY VAŠÍ NEMOVITOSTI AŽ PO PŘEDÁNÍ NOVÉMU MAJITELI A PŘEPIS ENERGIÍ. PO CELOU DOBU PRODEJE JE VÁM VÁŠ MAKLÉŘ NEUSTÁLE K DISPOZICI A S JEHO ASISTENCÍ PROBĚHNE PRODEJ RYCHLE A K VAŠÍ SPOKOJENOSTI.
15 LET NA TRHU
3.256 PRODEJŮ ZA 5.896.356.000
33 MAKLÉŘŮ
PRODEJ NEMOVITOSTI OD A DO Z
JAK SPOLEČNĚ PRODÁME RYCHLE A DOBŘE
1. PROHLÍDKA A STANOVENÍ CENY

Pomůžeme Vám stanovit reálný odhad tržní ceny Vaší nemovitost. Tento odhad vypracujeme a předáme Vám jej. Podepíšeme Zprostředkovatelskou smlouvu. Tento dokument je nezbytnou podmínkou pro dosažení společného cíle - co nejrychlejšího prodeje za nejlepší možnou cenu.
2. PŘÍPRAVA K PRODEJI

Poradíme Vám, jak nejlépe připravit nemovitost k prodeji, aby cena požadovaná za nemovitost mohla být co nejvyšší.

3. FOTO, VIDEO, VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Pro tvorbu profesionální prezentace potřebujeme podklady. Po dohodě s Vámi vaši nemovitost nafotíme zrcadlovkou, natočíme video z dronu a videokamerou a speciálním fotoaparátem vytvoříme 3D fotografie, které slouží jako podklad pro vytvoření virtuální prohlídky.
4.TVORBA PREZENTACE

Ze získaných podkladů vytvoříme profesionální prezentaci Vaší nemovitosti, abychom ji představili případným zájemcům co nejlépe. Díky tomu se o Vaši nemovitost budou zajímat i kupci, kteří by jinak nad její koupí vůbec neuvažovali.   
5. PROPAGACE NEMOVITOSTI

K propagaci nemovitosti využíváme několika prodejních kanálů. Přímá propagace probíhá prostřednictvím reklamní plachty přímo na nemovitosti. Její velikost a umístění s Vámi samozřejmě konzultujeme. Vlastní inzerát vystavíme na několik desítek inzertních portálů, které denně  navštíví statisíce zájemců. Těžíme též z oblíby sociálních sítí, jejichž prostřednictvím oslovujeme vhodné zájemce. Nemovitost samozřejmě nabídneme i okruhu klientů z naší databáze, kteří poptávají podobnou nemovitost.
6. ORGANIZACE PROHLÍDEK

Komunikujeme se zájemci a organizujeme prohlídky Vaší nemovitosti. Prohlídky se odehrávají za Vaší přítomnosti, případně po dohodě není Vaše osobní účast nutná.
7. VÝBĚR KUPCE

Ve spolupráci s Vámi vybereme vhodného kupce,  uzavřeme s ním Rezervační smlouvu a inkasujeme rezervační zálohu. V případě více vážných zájemců jsme schopni zorganizovat tzv. AUKCI, jejímž prostřednictvím může být cena podstatně navýšena.
8. KUPNÍ SMLOUVA

Na základě makléřem dodaných podkladů vyhotoví náš právník Kupní smlouvu. V případě potřeby pomůžeme kupci se zajištěním financí pro koupi. Po podpisu Kupní smlouvy zajistíme advokátní úschovu kupní ceny.
9. PODÁNÍ NA KATASTR

Kupní smlouvu společně se všemi potřebnými dokumenty vložíme do katastru. Po převedení vlastnictví na kupujícího společně s právníkem převedeme uhrazenou kupní cenu z advokátní úschovy na Váš účet.  
10. PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Asistujeme při fyzickém předání nemovitosti, pomůžeme s převodem energií a vyhotovíme předávací protokol o předání nemovitosti.
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah