Služby pro pronajímatele - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

Služby pro pronajímatele

VLASTNÍTE NEMOVITOST, KTEROU CHCETE ZHODNOTIT FORMOU PRONÁJMU? VÍTE, ŽE NAJÍT SPOLEHLIVÉHO NÁJEMNÍKA JE VELMI OBTÍŽNÉ?
Přenechte pronájem své nemovitosti odborníkům z řad našich makléřů. Pomohou Vám spolehlivě s celým procesem pronájmu od nalezení a prověření vhodného nájemce až po předání nemovitosti a přepis energií. Po celou dobu je Vám váš makléř neustále k dispozici a s jeho asistencí proběhne celý proces rychle a bezpečně.
15 LET NA TRHU
3.256 PRODEJŮ ZA 5.896.356.000
33 MAKLÉŘŮ
PRONÁJEM NEMOVITOSTI OD A DO Z
JAK SPOLEČNĚ PRONAJMEME RYCHLE A DOBŘE
1. PROHLÍDKA A STANOVENÍ CENY NÁJMU

Pomůžeme Vám stanovit reálný odhad ceny nájmu Vaší nemovitost.  Podepíšeme Zprostředkovatelskou smlouvu. Tento dokument je nezbytnou podmínkou pro dosažení společného cíle - co nejrychlejšího pronájmu za nejlepší možnou cenu.
2. PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI K PRONÁJMU

Poradíme Vám, jak nejlépe připravit nemovitost k pronájmu, aby cena požadovaná za nemovitost mohla být co nejvyšší.

3.FOTO A VIDEO, VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Pro tvorbu profesionální prezentace potřebujeme podklady. Po dohodě s Vámi vaši nemovitost nafotíme zrcadlovkou, natočíme video z dronu a videokamerou a speciálním fotoaparátem vytvoříme 3D fotografie, které slouží jako podklad pro vytvoření virtuální prohlídky.
4.TVORBA PREZENTACE

Ze získaných podkladů vytvoříme profesionální prezentaci Vaší nemovitosti, abychom ji představili případným zájemcům co nejlépe.
5. PROPAGACE NEMOVITOSTI

K propagaci nemovitosti využíváme několika prodejních kanálů. Přímá propagace probíhá prostřednictvím reklamní plachty přímo na nemovitosti. Její velikost a umístění s Vámi samozřejmě konzultujeme. Vlastní inzerát vystavíme na několik desítek inzertních portálů, které denně  navštíví statisíce zájemců. Těžíme též z oblíby sociálních sítí, jejichž prostřednictvím oslovujeme vhodné zájemce. Nemovitost samozřejmě nabídneme i okruhu klientů z naší databáze, kteří poptávají podobnou nemovitost.
6. ORGANIZACE PROHLÍDEK

Komunikujeme se zájemci a organizujeme prohlídky Vaší nemovitosti. Prohlídky se odehrávají za Vaší přítomnosti, případně po dohodě není Vaše osobní účast nutná.
7. VÝBĚR NÁJEMCE

Ve spolupráci s Vámi vybereme vhodného nájemce,  uzavřeme s ním Rezervační smlouvu a inkasujeme rezervační zálohu.
8. NÁJEMNÍ SMLOUVA

Na základě makléřem dodaných podkladů vyhotoví náš právník Nájemní smlouvu.
9. PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Asistujeme při fyzickém předání nemovitosti, pomůžeme s převodem energií a vyhotovíme předávací protokol o předání nemovitosti.
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah