Tomáš Řezníček - LeoReal

…lev v džungli realit
Přejít na obsah

Tomáš Řezníček

ING. TOMÁŠ ŘEZNÍČEK

Nebojte se prodeje nemovitosti. I když to není snadná věc a má mnoho různých úskalí, společně to zvládneme k všestranné spokojenosti.PŘIPAVUJETE PRODEJ NEMOVITOSTI NEBO UŽ NEMOVITOST PRODÁVÁTE?
Určitě přemýšlíte, zda se do prodeje pustit sami nebo svěřit prodej nějaké realitní kanceláři. Většina známých Vám řekne, že prodej přes realitní kancelář je věc zbytečně drahá . Vždyť dnes, v době internetu, není nic lehčího, než dát inzerát na nějaký bezplatný server a čekat na dychtivé kupující. Pro někoho může být tato varianta výhodná. Pokud prodává již několikátou nemovitost, určitě má nastudovány všechny náležitosti potřebné pro prodej nemovitosti, ví, co je advokátní úschova, co je PENB, jaká jsou rizika zadání inzerátu s chybějícími údaji, zná výši pokut od státních institucí v případě, že při zadání inzerátu nedodrží veškeré zákonem požadované náležitosti. Také je třeba myslet na to, že co platilo včera, dnes už může být trochu jinak. Pokud jste ochotni věnovat mnoho hodin času a velké úsilí prodeji nemovitosti svépomocí, pak je správné Vaše rozhodnutí prodat svou nemovitost vlastními silami. Hledáte-li rady týkající se prodeje nemovitosti, přečtěte si prosím "Prodej nemovitosti svépomocí v 8 krocích".  
IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁS?

1. ŽÁDNÉ RIZIKO
Neinvestujete ani korunu. Zaplatím veškerou inzerci, poskytnu svou práci, odbornost a znalosti pro Vás. Svou odměnu dostanu v případě, že budu úspěšný a nemovitost dokážu prodat za dohodnutou cenu.

2. ŽÁDNÉ STAROSTI
Sdělíte mi jen požadovanou cenu a o vše ostatní se postarám. Nebudete mít s prodejem žádné starosti a neinvestujete do něj žádný čas ani peníze.
Zavolejte mi a dohodněte si se mnou schůzku. Uvidíte, že prodávat nemovitost může být i zábava.

VOLEJTE 607 78 65 56,

pokud jsem zrovna zaneprázdněn jednáním s klientem, zavolám Vám ihned zpět.
DÁME SE DO TOHO SPOLEČNĚ?
Zavolejte mi a dohodneme si schůzku. Rád za Vámi přijedu. Při osobním jednání si sdělíme své představy o tom, jak by měl prodej probíhat, abychom společně dosáhli úspěchu. Bude mne zajímat, proč nemovitost prodáváte, jakou cenu si představujete a jak moc na prodej spěcháte.
Pomohu Vám se stanovením reálné ceny nemovitosti a seznámím Vás s taktikou a způsobem prodeje. Vysvětlím Vám, co pro úspěšný prodej v rámci stávajících zákonů potřebujete a s čím je třeba počítat. Dohodneme si cenu za mé služby a specifikujeme rozsah těchto služeb. A protože máme všichni rádi férové jednání, tuto naši dohodu sepíšeme a připojíme své podpisy. A pak se mohu pustit do práce pro Vás. Protože jste mými klienty, nebudu vás nutit smlouvu podepsat bez patřičného prostudování. Pokud máte čas a chuť, podívejte se na ni hned, nedělám s ní žádné tajnosti. Je velmi jednoduchá, stručná a jasná, žádná malá písmenka na konci čitelná jen s lupou.  
JAK BUDU VAŠI NEMOVITOST PRODÁVAT?

Při prodeji nemovitosti využívám nejnovější technologie. Je známo, že oči nakupují. Pokud se má přijet zájemce na Vaši nemovitost podívat a věnovat jí svůj drahocený čas, musí jej něčím zaujmout. Proto využiji pro prezentaci Vaší nemovitosti tři kanály.


1. Profesionální fotografie
Vaši nemovitost nechám nafotit tak, aby na ní oko potencionálního kupce spočinulo se zalíbením a aby vynikla v inzerci mezi mnoha podobnými nemovitostmi, které jsou na trhu. Nemovitost nefotím ani mobilem, ani kompaktem. Používám zrcadlovku Pentax s výměnnými objektivy. A výsledné fotografie stojí za to.


2. Virtuální prohlídka
Virtuální prohlídka je nejnovější způsob prezentace nemovitosti. Speciální 360 stupňovou kamerou nafotím každou místnost a pak pomocí softwaru vytvořím virtuální prohlídku. V rámci této prohlídky si může potencionální kupec celou nemovitost podrobně projít, prohlédnout jednotlivé místnosti, přiblížit detaily, procházet z místnosti do místnosti a z patra do patra. Zkrátka jako v realitě.


3. Videoprohlídka
Projdeme Vaši nemovitost s kamerou v ruce a z kombinace videozáznamu a fotografií vytvoříme videoprohlídku. Tuto videoprohlídku budu prezentovat na svých stránkách a na mnoha placených i neplacených realitních serverech a na sociálních sítích.


4. Foto a video z dronu
Záběry nemovitosti z netradiční úhlů přitáhnou pozornost mnoha potencionálních zájemců a vaši nemovitost a zvýší šanci na rychlý prodej za dobrou cenu.
KDE VŠUDE NEMOVITOST PREZENTUJI?

Kromě mnoha neplacených serverů i na nejnavštěvovanějších placených, jako jsou Sreality a Reality iDnes, Hyperreality a Videobydlení. Celkem inzeruji na 13 realitních serverech s návštěvností až 3.000.000 potencionálních zájemců.
Nepodceňujeme ani sociální sítě, mezi nimiž zaujímá hlavní místo facebook s více než 5 miliony uživateli v České republice.
Pokud je to pro obchodní případ přínosné, využívám i inzerci na Slovensku a v Rakousku.
CO VŠECHNO PRO VÁS ZCELA SAMOZŘEJMĚ UDĚLÁM?
1. Pomohu Vám stanovit reálnou cenu nemovitosti
2. Vytvořím profesionální prezentaci
3. Vaši nemovitost budu nabízet na placených i neplacených realitních portálech a na sociálních sítích
4. Případné zájemce ověřím, poté s nimi absolvuji prohlídku nemovitosti
5. V případě dohody nechám právníkem vyhotovit rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí, kupní smlouvu a vše uhradím
6. Součástí mých služeb je i úschova kupní ceny u právníka, čímž je celý obchod dostatečně zabezpečen
7. Postarám se o vyhotovení návrhu na vklad do katastru nemovitostí a uhradím veškeré poplatky
8. Připravím předávací protokol nemovitosti a fyzicky se zúčastním předání nemovitosti
9. Po celou dobu Vám budu k dispozici a pomohu Vám s řešením všech případných problémů
Díky těmto technikám najdu kupce pro Vaši nemovitost do 2 měsíců ode dne podpisu smlouvy ve více než 80% případů.
SVÝM KLIENTŮM ŠETŘÍM ČAS I PENÍZE
Jana Procházková
Brno
"Prodej našeho bytu proběhl rychleji, než jsme očekávali. Vše bylo rychle vyřízeno ke spokojenosti naší i pana kupujícího "
Tomáš Hradil
Pohořelice
"S prací makléře jsme spokojeni. I když jsme ze začátku měli nereálné požadavky a tři realitní kanceláře náš dům nedokázaly prodat, nechali jsme si poradit a za o něco nižší cenu jsme dům prodali hned"
Jan Podaný
okres Kroměříž
"Jsem rád, že jsem si pro prodej stavebního pozemku vybral právě pana Řezníčka. Pomohl mi i s právními problémy, s nimiž jsem si nevěděl rady."
Roman Macháček
Brno
"Z celého procesu prodeje mám velmi dobrý pocit. Zejména mne ohromila virtuální prohlídka, a jen díky ní jsem získal kupce na svou nemovitost. Sám mi řekl, že jen podle fotek by se nikdy nepřijel podívat."
A teď to nejdůležitější
KOLIK VÁS TO BUDE STÁT?

V každém případě platíte pouze v případě úspěšného prodeje.

Do té doby není účel naší dohody naplněn a nemám právo po Vás nic chtít. Protože pracuji s nejmodernějšími prostředky a těmi nejnovějšími metodami, je můj způsob práce efektivní a mé služby jsou o něco levnější než u jiných realitních kanceláří. Ale nechci před Vámi nic tajit, cena za mé služby činí 4% z prodejní ceny. JE to cena konečná, včetně DPH, a jsou v ní zahrnuty veškeré poplatky a služby spojené s prodejem a převodem nemovitosti.  
Snažím se o férové jednání jak ve vztahu k prodávajícím, tak ve vztahu ke kupujícím. Nesnažím se prodat za každou cenu, jen abych dostal svou provizi. Mým krédem je, aby po uzavření obchodu byly spokojeny všechny tři strany, prodávající, kupující i makléř. Pokud je tomu tak, považuji obchod za úspěšný.

ZAVOLEJTE MI A DOHODNĚTE SI SCHŮZKU. POKUD NÁHODOU TELEFON NEZVEDNU Z DŮVODU JEDNÁNÍ S KLIENTEM, OZVU SE VÁM CO NEJDŘÍVE.

tel. 607 78 65 56
MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI OHLEDNĚ PRODEJE NEMOVITOSTI
LeoReal spol. s r.o.
Zelný trh 1249
Uherské Hradiště
+420 607 786 556
Návrat na obsah